en-USfa-IR

   

 


مشاغل در آلمان


 
 

  • مشاغل  دارای پیش نیاز
  • مشاغل بدون پیش نیاز

در مشاغل نوع اول، قبل از دریافت مجوز، ارزشیابی مدارک افراد متقاضی ضروری بوده  تا بتوانند در آن کشور مشغول به کار شوند. برای انجام اینگونه مشاغل، قوانین و مقررات  و  آئین نامه های خاصی وجود دارد. از جمله ی این مشاغل پزشکی، پرستاری و ... می باشد و همچنین بعضی از مشاغل فنی و حرفه ای و مشاغلی که برای آنها  مهارت کافی نیاز است می باشد که انجام آنها نیاز به مجوز ( (Approbation دارد. لیست این دسته از مشاغل را میتوانید به صورت آنلاین در سایت Anerkennung in Deutschland پیدا کنید.

در کشور آلمان بیشترین مشاغل جزء مشاغل بدون پیش نیاز می باشند. برای ورود به اینگونه مشاغل نیاز به معادل سازی مدرک شما نیست اما می تواند کمک کننده باشد حتی اگر به صورت نیمه معادل شود. در این حالت هنگامی که رزومه خود را به شرکت ها ارسال می نمایید می توانید با ارائه مدرک ارزشیابی شده خود تاثیر بسزایی بر روی تصمیم گیری کارفرما بگذارید.

توجه : چنانچه تنها دارای مهارت هستید و مدرک دانشگاهی کسب نکرده اید و می خواهید به کشور آلمان مهاجرت کرده و در آنجا مشغول به کار شوید، ارزشیابی مدرک و گواهی مهارتی شما الزامی می باشد تا بدین طریق اجازه ورود به آن شغل را داشته باشید. 
 
 
 
     

All Rights Reserved - Designed by : ModernDesign.ir 2017